Girteka Logistics

Pasirinkite miestą
Kas yra Girteka Logistics? Tai ambicinga, veržli, tarptautinė logistikos įmonė. Nuolat auganti ir plečianti savo pervežimų geografiją Girteka Logistics per daugiau nei dvidešimt metų tapo viena stipriausių logistikos žaidėjų Europoje. Įmonės sėkmė – tai daugiau nei 8 tūkstančiai profesionalių, atkaklių ir nuolat tobulėti norinčių darbuotojų.

Mūsų komanda išsiskiria savo tarptautiškumu. Kartu dirba daugiau nei 12 skirtingų tautybių atstovai ir vien eidami iki savo darbo vietos galime išgirsti mažiausiai penkias skirtingas kalbas. Visada svajojai dirbti tarptautinėje įmonėje? Junkis prie mūsų! Nes Girteka Logistics suteikia galimybę kasdien bendrauti su skirtingų šalių atstovais, dirbti multikultūrinėje aplinkoje, perprasti kultūrinius skirtumus ir tobulinti savo kalbų įgūdžius.

Tolerancija, bendradarbiavimas ir komandinis darbas yra vienos pagrindinių Girteka Logistics vertybių. Komanda, besidarbuojanti dinamiškoje ir niekada „nemiegančioje“ srityje, aktyviai dalyvauja įvairiose veiklose bei iniciatyvose. Esame socialiai atsakingi, rūpinamės aplinkosauga, švietimu, sveikatingumu.
54 mln.

vnt. bananų pristatyta
2016 metais

12

Tiek skirtingų pilietybių
kolegų turėsi prisijungęs prie mūsų

31m.

Vidutinis darbuotojų
amžius įmonėje

3000t

Televizorių pervežėme 
2016 metais

Jei tau svarbu:


Galimybės. Mes siūlome: iššūkius ir situacijas, apie kurias skaitei tik vadovėliuose, kilimą karjeros laiptais darbe ir užimtumą bei įvairias iniciatyvas po darbo.
Iniciatyva. Pas mus kiekvienas darbuotojas gali įgyvendinti savo idėjas!
Reiklumas sau ir kitiems. Dirbame tam, kad pasiektume išsikeltus tikslus, todėl mūsų komandos nariai yra reiklūs sau ir kitiems.
Tikslo siekimas drauge. Esame komanda, kuri dėl bendro rezultato dirba vieningai.
Empatija. Visada išklausome, suprantame, padedame vieni kitiems. Mūsų naujokų integracijos programa yra viena „kiečiausių“ Lietuvoje!
Komunikacija. Tai svarbiausias mūsų principas – bendraujame ir sprendžiame problemas kartu, nebijome kalbėti ir visada išklausome.
Ateitis. Mums svarbu, kas bus rytoj, todėl aktyviai dalyvaujame visose socialinėse iniciatyvose ir kuriame tokią įmonę, kurioje yra gera dirbti!

Laukiame Tavęs!