Girteka Logistics

Pasirinkite miestą
„Girteka Logistics“ - Europoje lyderiaujanti skaitmeninė pervežimų kompanija, apjungianti tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ žmonių komanda, kuri kasdien dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais, siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, kolegoms, bendruomenėms, tiekėjams ir partneriams.
 
Nuolat augame ir neketiname sustoti,  o darbuotojų karjera auga kartu su mumis: net 77% įmonės vadovų padarė karjerą kompanijos viduje. Turime daugybę įdomių darbo pasiūlymų įvairių sričių specialistams, todėl nuolat ieškome motyvuotų ir nebijančių iššūkių profesionalų ar tik pradedančių savo karjerą žmonių. Prisijunk prie mūsų tarptautinės komandos!
 
2 600

administracijos darbuotojų

16 000

vairuotojų

21

Tiek skirtingų pilietybių
kolegų turėsi prisijungęs prie mūsų

32m.

Vidutinis darbuotojų
amžius įmonėje

Jei tau svarbu:
 

 • Galimybės. Iššūkiai ir situacijos, apie kurias skaitei tik vadovėliuose, kilimas karjeros laiptais ir užimtumas bei įvairios iniciatyvos po darbo.
   
 • Iniciatyva. Pas mus kiekvienas darbuotojas gali įgyvendinti savo idėjas!
   
 • Reiklumas sau ir kitiems. Dirbame tam, kad pasiektume išsikeltus tikslus, todėl mūsų komandos nariai yra reiklūs sau ir kitiems.
   
 • Tikslo siekimas drauge. Esame komanda, kuri dėl bendro rezultato dirba vieningai.
   
 • Empatija. Visada išklausome, suprantame, padedame vieni kitiems. Mūsų naujokų integracijos programa yra viena „kiečiausių“ Lietuvoje!
   
 • Komunikacija. Tai svarbiausias mūsų principas – bendraujame ir sprendžiame problemas kartu, nebijome kalbėti ir visada išklausome.
   
 • Ateitis. Mums svarbu, kas bus rytoj, todėl aktyviai dalyvaujame visose socialinėse iniciatyvose ir kuriame tokią įmonę, kurioje gera dirbti!

Laukiame Tavęs!