Vienas iš pagrindinių Girteka Logistics organizacinės kultūros veiklos principų yra pagarba darbuotojams. Vertiname kiekvieno komandos nario indėlį į bendrą rezultatą ir kuriame tokias darbo vietas, kurios leidžia kiekvienam darbuotojui tobulėti, augti, realizuoti savo idėjas.

Nuolatinė organizacijos plėtra bei vis naujos verslo kryptys lemia tai, kad įmonei nuolat reikalingi nauji darbuotojai. Kviečiame prisijungti tiek savo srities specialistus, tiek stiprius vadovus, kurie galėtų prisidėti prie naujų skyrių kūrimo, pardavimo šakų atradimo bei bendrai – prie vienos didžiausių lietuviško kapitalo įmonės augimo. Darbo Girteka Logistics išskirtinumas yra tas, kad kiekvienas darbuotojas dėl veikiančios LEAN sistemos gali prisidėti prie organizacijos darbo organizavimo, keisti tvarkas bei kurti naujus projektus, kurie lemtų tiek jo paties, tiek kolegų darbo rezultatus. 

Kuriant vis naujus skyrius ir padalinius, atsiranda galimybė kopti karjeros laipteliais tiems, kurie prisijungia prie mūsų komandos pačioje karjeros pradžioje. Taip pat prisijungti prie komandos jau turintiems patirties specialistams ar siekiantiems vadovaujamo darbo lyderiams ir toliau dalintis savo profesionalumu su „Girteka Logistics“ komanda.

Girteka Logistics didžiausia stiprybė ir konkurencinis pranašumas profesionalų komanda. Todėl nuolat investuojame į darbuotojų kompetencijų kėlimą. Įmonių grupėje veikia Vadybos akademija, kuri organizuoja bei koordinuoja skirtingo lygio vidinius bei išorinius mokymus. Vadybos akademijoje nuolat dirba 3 vidiniai mokytojai, padedantys komandoms gilinti savo bendražmogiškuosius, pardavimo bei vadovavimo įgūdžius. Taip pat kvalifikacijai kelti reguliariai yra kviečiami įvairių sričių išoriniai lektoriai, darbuotojai pasirinktinai dalyvauja tiek Lietuvos, tiek užsienio savo srities konferencijose, parodose. 
 
Jeigu nori būti geriausias – būk tarp geriausių! 

Vadybos akademijos vidiniai mokymai:
  • Naujokų mokymai;
  • Bendrieji mokymai – Bendravimo ABC, Streso ir emocijų valdymo mokymai, Laiko valdymas;
  • Privalomieji – Darbų saugos ir Gaisrinės saugos mokymai; 
  • Vadybininkams – Efektyvus klientų aptarnavimas, Aktyvūs pardavimai telefonu;
  • Workshop viduriniosios grandies vadovams;
  • Vadovų rezervo mokymai.