LEAN, 3PL, FTL, KPI, ADR šie žodžių trumpiniai skamba tarsi kodai, bet juos visus Girteka Logistics 18 000 komanda naudoja kasdien. Ekskursijos logistikos kompanijoje padės iš arčiau pamatyti, kuo gyvena lyderiaujanti tarptautinė milžinė Europoje. Sužinosite kaip suvaldomi procesai ir netikėtos situacijos, kodėl mūsų 7 400 vilkikų tik naujausių modelių ir dar daug įdomios bei praktiškos informacijos visiškai nemokamai.

Turus veda profesionalūs lektoriai padedami kolegų, kurie dalijasi asmenine patirtimi ir realiomis istorijomis.
Kviečiame 12 - 40 asmenų grupes su lydinčiu asmeniu iš mokymo įstaigos.

Belieka tik išsirinkti ekskursiją ir rezervuoti datą.

Pasimatykime!
 
 • Susipažink su profesijomis
  Susipažink su profesijomis
  Račių g. 1, Vilnius

  Nuo pardavimų, finansų, investavimo iki žmogiškųjų išteklių, projektų ar transporto valdymo - Girteka Logistics dirba įvairaus profilio profesionalai, tad kiekvienas turi ką tau papasakoti ir kas tau aktualu. Ekskursija vykdoma 11-12 klasių moksleiviams ir studentams.

  Registracija
 • LEAN ABC
  LEAN ABC
  Račių g. 1, Vilnius

  Tai mąstymo būdas ir filosofija, kuria remiamės kasdien. Kiekvieną dieną pradedame nuo susirinkimų, tad ir į ekskursiją kviečiame nuo ankstaus ryto, kad pamatytumėte kas pakelia nuo kėdžių 600 kolegų vienu metu. Ši ekskursija vedama studentams.

  Registracija
 • Vilkikų meka - transporto padalinys
  Vilkikų meka - transporto padalinys
  Metalo g. 11, Vilnius / Pročiūnų g. 16, Šiauliai

  Girteka Logistics transporto parką sudaro 7400 vilkikų ir 7800 puspriekabių, kurias gali sutikti Europoje, Skandinavijoje arba CIS. Pamatyk mūsų vilkikus, serviso veiklą bei procesus, kurių laukia vilkikas dar iki išvykimo į reisą. Beje, Šiauliuose rasite didžiausią transporto bazę Baltijos šalyse. Ši ekskursija vedama studentams.

  Registracija