Didžioji dalis darbuotojų dirba nuo 8.30 iki 17.30 val., tačiau atsižvelgiant į darbo specifiką, gali būti ir kintamas (slankusis) darbo grafikas.
Darbo vieta priklauso nuo padalinio, kuriame įsidarbinate, pagrindiniai mūsų ofisai yra įsikūrę Vilniuje bei Šiauliuose.
Kiekvienam naujam darbuotojui yra paruošiama darbo vieta bei skiriamas kolega – mokytojas, kuris dalinasi savo patirtimi, pristato komandos narių atsakomybes, aprodo biuro erdves bei pirmus mėnesius padeda perprasti ir įsisavinti savo darbo specifiką. Taip pat yra mūsų Mokymų akademija organizuoja Naujokų mokymus.
Net 74 proc. visų įmonių grupės vadovų užaugo šioje įmonėje. Iš pradžių pradėję eiti žemesnes pareigas, šiandien jie vadovauja didesnėms ar mažesnėms komandoms. Mes visuomet ugdome savo darbuotojus bei investuojame į savo komandą, todėl tie, kurie rodo puikius rezultatus, visuomet įvertinami. Ieškodami komandos nario aukštesnėms pareigoms, visuomet įvertiname jau esamų darbuotojų gebėjimus. Todėl nepamiršk, jog gerai atliktas darbas, iniciatyvumas bei pagalba savo komandai pasiekti geriausių rezultatų yra tai, kas gali nuvesti tave į sėkmę!
Atsižvelgiant į darbo specifiką ir jo pobūdį, darbuotojams prie sutarto atlyginimo gali būti pridėta ir premija, priklausanti nuo darbo rezultatų.
Atranka vykdoma keliais etapais, dažniausiai būna 2–3 pokalbiai, kol priimamas galutinis sprendimas. Pirmasis pokalbis visuomet vyksta su personalo atstovu, vėliau, per dvi savaites, jei tiksite, būsite pakviesti į tolesnius pokalbius su tiesioginiais vadovais.
Ieškant naujų kolegų mums labai svarbu, kad sutaptų tiek įmonės, tiek būsimų darbuotojų vertybės bei požiūris į darbą. Kiekvieną dieną vadovaujamės šiomis vertybėmis bei vertybinėmis elgsenomis:

THINK / Kurk
 • Koncentruojuosi į problemos priežasčių šalinimą, o ne kaltų ieškojimą.
 • Mąstau inovatyviai, nebijau pokyčių bei naujovių.
 • Gerbiu savo kolegas ir jų darbą – visuomet išlieku profesionalus bei taktiškas.
 • Ieškau geriausių sprendimų, atitinkančių kolegų, klientų ir partnerių poreikius.
 
ACT / Veik
 • Greitai reaguoju į sudėtingas situacijas ir jas sprendžiu nieko nelaukdamas.
 • Įgyvendinu man iškeltus tikslus – tai mano indėlis bendram tikslui pasiekti.
 • Tesiu kolegoms ir klientams duotus pažadus.
 • Darau tai, kas naudinga visai komandai, o ne tik man asmeniškai.
 
LEAD / Pirmauk
 • Neieškau kaltų, bet pripažįstu savo klaidas ir esu pasirengęs jas taisyti.
 • Drąsiai rodau iniciatyvą bei siūlau naujas idėjas.
 • Nepamirštu padėkoti už pasiekimus tiems, kas to nusipelnė.
 • Dalinuosi savo profesinėmis žiniomis ir patirtimi su kolegomis.
Įmonėje prie kompetencijos kėlimo prisideda tiek tiesioginiai vadovai, kurie dalinasi savo žiniomis ir patirtimi, bei organizuojami vidiniai ir išoriniai mokymai. Girteka Logistics veikia Mokymų akademija, kurioje dirba kompetentingi lektoriai, vedantys mokymus įvairiomis temomis. Daugiau informacijos apie Mokymų akademiją rasi čia.
WE CARE (liet. k. – „Mums rūpi“) – yra daugiau nei šūkis. Tai mūsų požiūris ir pagrindinis principas, kuriuo remdamiesi kuriame Girteka Logistics verslo strategiją. Klientai, vežėjai, bendradarbiai, mūsų bendruomenė, akcininkai – tai penkios mūsų misijos – kelrodžiai, įprasminantys mūsų kasdieninę veiklą. Vertybės: THINK/ ACT/ LEAD. Skaityti daugiau
Praktikos galimybės ištisus metus! Čia gali išbandyti save daugelyje profesijų: nuo informacinių technologijų iki apskaitos ar žmogiškųjų išteklių, nuo pardavimų iki transporto valdymo. Daugiau informacijos čia.
Transporto ir logistikos paslaugos, t. y. tarptautiniai pervežimai.