Vasaros atidarymas spalvingame Girteka Logistics festivalyje

Daugiau kaip tūkstantis Girteka Logistics darbuotojų dūzgė kasmetinėje vasaros šventėje. Festivalio šūkis Together In Motion gimė visai neatsitiktinai – augame žaibišku greičiu, o komanda ir bendradarbiavimas yra organizacijos sėkmės pagrindas.
 
2018 m. Girteka Logistics tapo labiausiai augusiu darbdaviu Lietuvoje, tad visus 650 komandos narius, šviežiai prisijungusius prie organizacijos, kvietėme dalyvauti smagiose užduotyse, skirtose tik naujokams. Ši, jau ištisus metus gyvuojanti ir nelaužoma tradicija, tampa išties ypatinga šventės dalimi. Šiemet didžiulis būrys kolegų šoko naujoko šokį masinėje krikštynų ceremonijoje. Visi jie tapo stebuklingais vienaragiais, su kurių nauja jėga bet kuri misija yra įmanoma. Tai buvo išties įspūdingas reginys!
 
Veiklos netrūko nei adrenalino fanams, kurie išbandė katapultą bei įtempto lyno Zip Line pramogą, nei muzikos mylėtojams – čia klausėmės minias užvedančio G&G Sindikato. Didžiuojamės mūsų kolegomis, kurie būdami talentingi DJ, grojo vakaro programoje.

Be jokios abejonės, vasaros festivalis yra vienas iš laukiamiausių ir smagiausių Girteka Logistics metų renginių, tačiau geriausia tai, kad kiekvienas, dalyvavęs šventėje, parėmė vieną iš pasirinktų socialinių iniciatyvų: Mamų unija, SOS gyvūnai arba Žalias miškas. We Care!