Ateik į atvirų durų dieną Girteka Logistics

Kažką girdėjai apie Girteka Logistics? Pats laikas ateiti ir pačiam pamatyti, susipažinti ir patirti, ką reiškia dirbti Europoje pirmaujančioje logistikos kompanijoje. Laukiame tavęs ir ruošiame nemažai staigmenų, tiek įdomių ir naudingų faktų, tiek netikėtų ir smagių pokalbių.
 
Manai, kad logistikoje dirba tik vairuotojai? Girteka Logistics dirba net 2 000 administracijos darbuotojų, tad tave pasitiks mūsų kolegos iš Mokymų akademijos, komercijos, plėtros, reisų koordinavimo,  IT, personalo valdymo, marketingo, verslo ir duomenų analizės ir daug kitų.

 

Vieta: Račių g. 1, Vilnius
Data: 2019.05.25
Laikai:
11:00 – 13:00
13:00 – 15:00 

Jeigu nori kurti savo karjerą, geriausia tai daryti čia, nes:
 
1. 2018 m. tapome labiausiai augusiu darbdaviu Lietuvoje ir šiemet neplanuojame sustoti;
2. Financial Times mus novinavo tarp "TOP 100 Europe's digital champions";
3. Nuolatinis tobulėjimas ir mokymasis mūsų vidinėje Mokymų akademijoje – yra mūsų kasdieninio darbo dalis;
4. Turime 20-ties tautybių kolegų, o mūsų 98 proc. klientų yra kitose valstybėse, todėl čia kalbėsi užsienio kalba kasdien;
5. Kartu ne tik dirbame, bet ir švenčiame pergales, žaidžiame stalo futbolą, krepšinį, bėgame maratonuose, o mūsų įmonės šventės tampa tikrais geros nuotaikos festivaliais;
6. Buriamės socialinėms akcijoms, rengiame saugaus eismo dienas, sodiname medelius, organizuojame kitas iniciatyvas – tik turėk idėjų ir noro prisijungti!
7. Galime pasigirti LEAN vadybos sistema - Baltijos Lean forume gavome apdovanojimą už metų rezultatą 
 
Visą informaciją apie skirtingas profesijas, kasdienį darbą 15.000 žmonių komandoje bei karjeros galimybes sužinok iš pirmų lūpų! Turą po ofisą ves mūsų kolegos, tad pamatysite viską – nuo darbo vietų iki poilsio zonų ar virtuvės.
 Renginio metu filmuota ir fotografuota medžiaga bus platinama viešose media priemonėse, tačiau jei nenori patekti į kadrą -  informuok apie tai mūsų kolegas registruojantis renginio metu.