Nes mes: PATYS KURIAME KOMPANIJĄ, KURIOJE GERA DIRBTI

Sužinok daugiau

Ką reiškia dirbti čia?

 • Mindaugas, Transporto veiklos direktorius
  Mindaugas, Transporto veiklos direktorius

  Darbas Girteka Logistics yra labai dinamiškas. Dirbame globalioje rinkoje, kurioje nuolat yra kuriamos naujovės, patobulinimai, ir mes neatsiliekame – kasdien galvojame, kaip dirbsime rytoj, kokias technologijas įdiegsime, kaip susidorosime su iššūkiais. Todėl kai pamatau kelyje Girteka Logistics vilkiką, be galo didžiuojuosi, kad esu šios įmonės dalis.

  Skaityti
 • Diana, verslo plėtros projektų vadovė
  Diana, verslo plėtros projektų vadovė

  Čia niekada netrūksta įdomios veiklos, supa gausus būrys šaunių komandos narių, nėra dienos, kada būtų nuobodu! 

  Skaityti
 • Arnoldas, Vidinių mokymų treneris
  Arnoldas, Vidinių mokymų treneris

  Čia galiu daryti tai, kas veža - įkvėpti, padrąsinti kitus siekti daugiau. Kasdieniai iššūkiai, dinamika, skirtingos situacijos, labai gausus kolegų būrys - visa tai sukuria spalvingą, saugią ir labai kūrybišką aplinką, kurioje galiu mokytis ir tobulėti kartu su kolegomis. Kiekvieną dieną. Ir tai nuostabu. :)

  Skaityti

Sėkmės istorijos

Anna atvyko iš Ukrainos ir savo karjerą pas mus pradėjo nuo praktikos: "Po ilgų valandų paieškos, kur atlikti praktiką, buvo visiškai aišku, kad Girteka Logistics geriausia vieta. Labiausiai čia vertinu požiūrį į darbuotoją ir naujausias technologijas, diegiamas bemaž kiekviename procese."

Anna, 1 metai Girteka Logistics Skaityti

Per 12 metų – nuo kurjerio iki Komercijos direktoriaus . „Niekada neturėjau „prastų" klientų dėžutės, o į kiekvieną kontaktą žiūrėjau kaip į galimybę", - pasakoja Sigitas Meilūnas, Komercijos direktorius.

Sigitas, 12 metų Girteka Logistics Skaityti

Pabandęs įmonę praktikos metu, pasiliko čia dirbti ilgėliau ir šiuo metu yra Procesų skyriaus vyriausiasis vadybininkas. „Reikia būti šiek tiek, bet ne per daug, užsispyrusiems“.

Dainius, 9 metai Girteka Logistics Skaityti

Būk užsispyręs, nusibrėžtk tikslą ir jį pasiek, Girteka suteikia visas galimybes - tik turi norėti jomis pasinaudoti.

Virginijus, 11 metų Girteka Logistics Skaityti