Sveikatos dieną kolegos praleido aktyviai dalyvaudami 3x3 krepšinio turnyre

Balandžio 7 d. įvyko jau tradiciniu tapęs ir tryliktus metus skaičiuojantis „Girteka Logistics“ 3x3 krepšinio turnyras. Šį kartą krepšinio aistruoliai susirungė VGTU Sporto centre, Saulėtekyje, kur savo jėgas išbandė net 19 įmonės atstovų komandų.

Krepšinio aistras komentavo ir stebėti varžybas padėjo televizijos laidų vedėjas ir sporto aistruolis Mindaugas Rainys. Jis vedė ir tradicines tritaškių bei baudų metimo varžytuves.

Prizininkus pasveikinti atvyko „Girteka Logistics“ generalinis direktorius Edvardas Liachovičius.  Trims geriausioms turnyro komandoms jis įteikė taures bei medalius. Sidabrą iškovojusi komanda „Žalgirio fanai“ dovanų gavo ir bilietus į „Žalgirio varžybas“, o kiekvienam laimėtojų komandos „NORDIC I“ nariui įteikti specialūs krepšinio kamuoliai.


Renginio vietoje taip pat buvo rekordų zona, kurioje visi norintys galėjo išbandyti savo jėgas statydami aukščiausią „Jenga“ bokštą, kuo greičiau sudėdami dėlionę, ilgiausiai išlaikydami svarelius, mušinėdami badmintono plunksnelę ar koja atmušinėdami futbolo kamuolį. Taip pat sužibėti buvo galima vieną minutę šokinėjant per šokdynę ar darant pritūpimus.

Sportiškas sekmadienis pralėkė kaip viena akimirka. Tikimės, kad prie mūsų vis augančios „Girteka Logistics“ komandos prisijungs dar daugiau krepšinio aistruolių, pasirengusių kitą pavasarį išbandyti ir savo jėgas sporto salėje.