Kalėdinis vakarėlis 2018: kas slepiasi po kauke?

Gruodžio 14 d. į „Litexpo“ parodų ir kongresų centrą rinkosi kolegos, pasipuošę šventinėmis kaukėmis. Rekordinis kolegų būrys – net 1 200 žmonių, iš įvairių įmonės padalinių skirtinguose miestuose ar net šalyse susirinko Vilniuje, pasilinksminti ir drauge atšvęsti dar vienus sėkmingus metus.

Prieš Kaukių balių kvietėme apgalvoti ir sukurti sau naują įvaizdį pasipuošiant kauke, o jau pačiame vakarėlyje veikėme ieškodami pasislėpusių kolegų ir dalyvaudami smagiame konkurse „Nuimk kaukę – atrask draugą“. Vakarui įsibėgėjus, persikėlėme į šokių aikštelę, kur klausėmės populiariausių Beatrich ir Sauliaus Prūsaičio kūrinių.

Kalėdiniame renginyje ne tik pramogauta – ant scenos aptarti ir 2018-ųjų rezultatai. Tradiciškai, savo įžvalgomis apie besibaigiančius metus pasidalijo Girteka Logistics akcininkai Mindaugas Raila bei Edvardas Liachovičius.

Drauge su vakaro vedėju Vytautu Rumšu jaunesniuoju apdovanojome aktyviausius kolegas už ypatingai gerus rezultatus ir įmonės misijos „Mums rūpi“ (eng. We Care) įgyvendinimą kasdieniame darbe.