Diskusijų festivalyje „Būtent!“ kolegų sėkmės istorijos

Rugsėjo 7-8 d. Birštone vykusiame diskusijų festivalyje „Būtent!“ pirmąkart dalyvavo Girteka Logistics.  Vienas šio festivalio tikslų – parodyti, kad svarbūs sprendimai neatsiejami nuo požiūrių įvairovės. Mūsų, kaip nuolat augančios ir inovatyvios 12.000 darbuotojų turinčios kompanijos vertybė, tiek įmonės viduje, tiek už jos ribų skatinti ir palaikyti kūrybinę laisvę bei drąsius sprendimus.

Remdami atvirą požiūrį į karjeros pokyčius dalyvavome diskusijoje „Mano sėkmės kelias - sprendimas pakeisti profesiją“, o mūsų kolegos pasidalino asmenine patirtimi. Čia kalbėjome ne tik apie populiarias profesijas, kurios šiandien traukia dėmesį, bet ir apie ateities galimybes. Juk pirminis profesijos pasirinkimas gali tapti visiškai neperspektyviu. Ričardas Švickis, Girteka Logistics Autokolonos vadovo pavaduotojas, sėkmingai koordinuojantis transporto vadybininkų darbą ir toliau kylantis karjeros laiptais, prieš 5 metus buvo spec. pedagogas-logopedas. Karjerą kardinaliai keisti paskatino neperspektyvus darbas tiek finansine, tiek karjeros vystymo prasme. Jis kasdien padėjo neįgaliesiems, tad darbas buvo psichologiškai sudėtingas, o įvertinimo už pastangas sulaukdavo retai.

Kolegė Viktorija Virbickaitė, Girteka Logistics Pardavimų skyriaus vadovė savo karjerą pradėjo ne pardavimuose, o mokydama lietuvių kalbos. Palikusi komforto zoną, išdrįso keisti darbo sritį: „Dirbant švietimo sistemoje atlyginimas buvo toks, jog tąkart negalėjau susimokėti buto nuomos. Po studijų dirbau lietuvių kalbos mokytoja ir bandžiau įsitvirtinti. Tačiau paskaičiavusi, kiek pastangų man kainuos pakilti karjeros laiptais būnant mokytoja ir kiek finansiškai man bus atlyginta, aiškiai žinojau, kad reikia kažką keisti. Ėjau į pardavimų sritį ir įgijau patirties, o tuomet tikslingai kandidatavau į Girteka Logistics.“
Džiaugiamės galėdami dalyvauti ne tik diskusijoje, bet ir prisidėti prie renginio organizatorių įrengdami Saugaus eismo erdvę vaikams. Čia renginio svečiai galėjo apsilankyti Edukacinėje atšvaitų zonoje įrengtoje Girteka Logistics vilkiko puspriekabėje. Savo žinias mažieji lankytojai galėjo pasitikrinti dviračių slalomo ir saugaus eismo interaktyviose pamokose kartu su komisare Aiste Dijokaite.