​Girteka Logistics dalyvauja Karjeros dienose

Kasmet prisijungiame prie universitetų organizuojamų Karjeros dienų, kur nekantraujame susipažinti su talentingais studentais – būsimais savo srities profesionalais.  Šiemet čia sutikome net 210 studentų, kurie susidomėjo tiek praktikos, tiek darbo galimybėmis Girteka Logistics.

Virtualios realybės akiniai padėjo nusikelti į mūsų ofisą ir apžiūrėti darbo erdves, virtuvėlę ir mokymų sales. Išspręsti asmenybės testai – atskleisti stipriąsias puses bei atrasti savo karjeros kelią. Renginio metu pasidalinome neribotomis karjeros galimybėmis mūsų įmonėje bei pabrėžėme, jog čia ypatingai svarbus komandinis darbas.

Prisijungus prie mūsų komandos, greitai galėsi pradėti darbus, kadangi mūsų Mokymų Akademijos lektoriai  paruošė Tau specialią Naujokų integracijos programą. Pirmuosius 3 mėnesius prisijungęs prie kasdienio darbo simuliacijos sistemos mokysiesi logistikos teorijos ir ją taikysi kasdienėje praktikoje. Visa tai, kad naujam kolegai būtų lengviau, patogiau ir greičiau perprasti pervežimų veiklos modelį bei procesus.

Girteka Logistics vidinėje Mokymų Akademijoje dirbantys lektoriai ne tik pasirūpina naujokais, bet ir nuolat kuria tolimesnius mokymus tobulėjimui. Akademijos dėstytojai padeda gerinti svarbius laiko planavimo ir valdymo, komunikacijos, pardavimų ir kitus įgūdžius.

Kiekvienas kasdien siekiame ir skatiname vieni kitus tobulėti!Nori kurti savo svajonių karjerą ir tu?

Sužinok daugiau Praktika | Darbo skelbimai