UNICEF bėgimo atidarymas Girteka Logistics vilkike

Girteka Logistics yra Jungtinių Tautų Pasaulinio susitarimo narė. Siekiame būti teigiamu pavyzdžiu tiek tarptautiniame logistikos versle, tiek aktyviai dalyvaudami bendruomenių veiklose, todėl prisidedame prie įvairių socialinių iniciatyvų.

Įmonės misijoje esame aiškiai nusistatę socialinių iniciatyvų kryptį – mums rūpi  bendruomenė, eismo saugumas ir aplinkos tausojimas. Aktyviai komunikuojame ir investuojame į saugumą kelyje, ne tik edukuojame vairuotojus, bet ir investuojame į brangiausią mūsų ateities turtą – vaikus.

Neatsitiktinai penktadienį, birželio 15-ąją, Girteka Logistics vilkiko puspriekabėje sumontuota scena papuošė dar vieną svarbų šalies renginį - UNICEF vaikų bėgimą „Už kiekvieną vaiką“. Lietuvos atkūrimo šimtmečio ir UNICEF organizacijos 25 metų jubiliejaus proga, bėgimas buvo ypatingas – šiemet renginiai išplėtė geografiją ir aplankė net 5 miestus. Finišavęs Vilniuje šiemet bėgimas tapo rekordiniu – jame dalyvavo daugiau nei 10 000 mažųjų Lietuvos vaikų ir prisidėjo prie 13 300 vaikų gyvenimo pagerinimo.

Viso renginio metu iš Girteka Logistics puspriekabės vaikus palaikė ir su jais fotografavosi net 43 žinomi žmonės iš įvairių sričių: Instagram žvaigždė KarolinaMeschino, olimpinis ir pasaulio čempionas Virgilijus Alekna, dainininkai Merūnas Vitulskis, Vaidas Baumila ir daugelis kitų. Didžiuojamės galėję tapti renginio dalimi ir nors maža dalele prisidėti prie geresnio rytojaus vaikams.