140 Girteka Logistics vadovų susirinko aptarti ateities planų

Kasmet vykstančiame metiniame susirinkime 140 vadovų aptarė praėjusių metų rezultatus bei ateities planus. Tikrai turime kuo didžiuotis – pradedant kiekvienu iš mūsų kolegų indėliu, baigiant pasiektais rezultatais ir milžino žingsniais rinkoje. Kalbėdami apie įveiktus iššūkius, visi vadovai vieningai siuntė padėkos žodžius savo komandoms už pastangas, drąsias idėjas ir kartu įveiktus kilometrus.

Per pastaruosius 10 metų Girteka Logistics stipriai išaugo ir tapo lydere įvairiomis prasmėmis – diegianti inovacijas, diktuojanti tendencijas ir drąsiai žengianti į pasaulines rinkas. Tvirtai teigiame, Girteka Logistics yra daugiau negu tik skaičiai Excell lentelėje – už kiekvieno darbo stovi 11.000 kolegų vieningai veikianti komanda vedina misijos WE CARE.

2017 m. 29,7 proc. augusi Girteka Logistics smarkiai padidino pervežamų krovinių, vilkikų ir darbuotojų skaičių. Tokios plėtros sėkmės raktas buvo didelė koncentracija į paslaugų, komunikacijos ir darbuotojų integracijos kokybės gerinimą. 

Pasaulis nestovi vietoje, todėl ir visa Girteka Logistics komanda įkvėpta metinio vadovų susirinkimo siekia dar didesnio augimo. Būtent dabartiniai rezultatai, kažkada atrodę neapsiekiami, dabar leidžia tikėti ir teigti, kad galime pasiekti dar daugiau bei išlaikyti lyderiaujančios organizacijos poziciją rinkoje.