Girteka Logistics didžiuojasi savo darbuotojais ir palaiko jų iniciatyvas!

Žolinių šventinę dieną Kačerginės Nemuno žiedo vidinę trasą užpildė geriausi Lietuvos automobilių šoninio slydimo meistrai.

Sportininkai kartu su organizatoriais renginyje "All united by Lesta" subūrė keliatūkstantinę žmonių minią, o sportininkų bei žiūrovų gerai praleistas laikas virto parama vaikams, sergantiems sunkiomis onkologinėmis ligomis. Renginio metu gauti pinigai buvo perduoti fondui „Mamų Unija", kuris pasirūpino, jog pagalba pasiektų kiekvieną vaiką. Visi šie pinigai bus skiriami nekompensuojamiems vaistams, bei tyrimams vaikų gydymui užsienyje.

Girteka Logistics Pirkimų vadybininkas Gintautas Šutavičius buvo vienas iš šio renginio vedėjų ir jo iniciatyva Girteka Logistics šventei padovanojo sceną – iš tentinės puspriekabės šventės metu sklido DJ grojama muzika, skambėjo energingi renginio vedėjų balsai ir organizatorių padėkos. Sportininkai į vilkiką kilo pasiimti apdovanojimų už geriausius tos dienos varžybų rezultatus. 

Džiaugiamės galėję padėti ir prisidėti vardan laimingesnės šiandienos ir geresnio rytojaus. Taip pat labai didžiuojamės, kad mūsų darbuotojai yra veiklūs, iniciatyvūs ir atsiskleidžia ne tik darbinėje aplinkoje, bet taip pat ir už jos ribų!

Nuotraukomis dalinasi "RD Photo"