Domas apie duomenų analitiko praktiką Girteka Logistics

Domas prieš trejus metus baigė mokyklą Vilniaus jėzuitų gimnazijoje, o šiuo metu studijuoja fiziką Ekseterio universitete, Anglijoje. Universitete Domą labiausiai domina dirbtinio intelekto panaudojimas simuliacijų optimizavime ir kompiuterinė fizika; viskas, nuo uždavinių daugiamačių lygčių sprendimuose, iki dalelių ir žvaigždžių judėjimo simuliacijose. 

Savo praktiką Girteka Logistics Domas atliko duomenų analitiko pozicijoje, IT skyriuje, kur jam labiausiai patiko naujai įgytos žinios ir įgūdžiai. „Komanda, su kuria dirbu, irgi labai šauni, todėl šiuo metu dirbti – vienas malonumas,“ džiaugėsi praktikantas.

Girteka Logistics Domą labiausiai domino duomenų analitiko pozicija. „Jau vien universitete girdėjau, kad duomenų analitiko darbas šiais, informacijos perpildytais laikais, yra ypač paklausus rinkoje,“ pasakojo Domas.


„Kadangi studijuoju fiziką, nuolat dirbu su dideliais duomenų kiekiais, kai analizuoju fizikos eksperimentus ir būtent dėl to, kai gavau pasiūlymą prisijungti prie Girteka Logistics komandos kaip duomenų analitikas naujame projekte, iškart jį priėmiau. Girteka Logistics taip pat yra viena didžiausių logistikos kompanijų Europoje, todėl pagalvojau, kad dirbti didelėje įmonėje su didele patirtimi ir daug duomenų būtų labai įdomu.“

„Girteka Logistics dirbsiu iki rugsėjo pabaigos, studijų pradžios. Jeigu pasitaikys galimybė, būtinai sugrįšiu.“

Nori praktikuotis? Parašyk mums čia