Praktikuokis. Auk. Tobulėk.

Jei esi ambicingas, orientuotas į rezultatą, o iššūkiai tau naujos galimybės, kviečiame tave praktiką atlikti Girteka Logistics komandoje!

Svarbiausia yra  entuziazmas ir noras – noras mokytis, noras tobulėti ir siekti daugiau. R.V. Emersonas sakė: „Niekada didingi tikslai nebuvo pasiekti be entuziazmo.“ Praktiką atliekantys studentai mums yra lygiaverčiai kolegos, todėl skatiname jaustis drąsiai, rodyti iniciatyvą, siūlyti idėjas – geros ir garsiai išsakytos idėjos gali išaugti į kažką apčiuopiamo ir naudingo visiems kolegoms (Girteka  kolegų klubo pavyzdys, tai praktikanto iškelta idėja). Kaip lygiavertis komandos narys, kartu su šauniu, ambicingu kolektyvu praktikantas dalyvauja įvairiuose įmonės organizuojamuose renginiuose, jam galioja visos papildomos naudos kaip ir darbuotojams.
 
Prioritetą teikiame tiems studentams, kurie nori kilti karjeros laiptais mūsų įmonėje ir po praktikos planuotų likti dirbti įmonėje. Labai svarbu, kad įmonė ir pati veikla atitiktų praktiką atliekančio žmogaus lūkesčius. Girteka Logistics  suteikia puikią galimybę pradėti karjerą būtent nuo praktikos – turime ne vieną kolegą, kuris karjerą mūsų įmonėje būtent taip ir pradėjo. Siekiame, kad praktika būtų abiem pusėms naudinga. 
Stengiamės, kad naujokai mūsų įmonėje greitai integruotųsi ir kuo greičiau taptų komandos dalimi – nesvarbu, ar tai būtų ką tik atėjęs dirbti naujokas, ar praktiką atėjęs atlikti studentas. Mums svarbu, kad komandos nariai darbe jaustųsi gerai, nebijotų išsakyti savo nuomonės ir lūkesčių.
 
Kiekvienas, atėjęs į mūsų įmonę, turi neribotas karjeros galimybes, o praktika yra savotiškas langas į ateities karjerą. Labai vertiname atsakingus ir patikimus žmones, kuriais galime pasikliauti. Stengiamės suformuoti patikimą komandą, kurios kiekvienas narys atsakingai žiūri į savo atliekamą darbą, į savo pažadus kolegoms / vadovui / klientui bei siekia kad darbo aplinka būtų draugiška ir motyvuojanti.
 
Jei tavo vertybės atitinka mūsiškes – prisijunk! Siųsk savo prisistatymą jau šiandien!
 
*Praktikos trukmė – mažiausiai 2 mėn. Pageidautina trišalė praktikos sutartis iš mokymosi įstaigos.
  
Kodėl turėtum praktiką atlikti Girteka Logistics?
 
  • Jaunas kolektyvas. Amžiaus vidurkis – 31 metai (ambicingas, veržlus kolektyvas, kuriame jautiesi savas);
  • Kolega-mokytojas tavo paslaugoms (rūpinasi praktikantu visą praktikos laikotarpį, atsako į visus rūpimus klausimus);
  • Darbas po praktikos – realu! (90 proc. praktikantų yra kviečiami pas mus dirbti);
  • Praktikantas = Kolega (dalyvauja mokymuose, renginiuose, susitikimuose, soc. iniciatyvose ir pan. tokiomis pat teisėmis, kaip ir kiti kolegos).
     
Turi klausimų? Klausk Evelinos:
Mob.: +370 626 05345, evelina.jacunske@girteka.eu
 


  

Dainius:
„Čia įgijau svarbių praktinių bei teorinių žinių, atradau stipriąsias savo puses. Tai atsakingumas, pareigingumas, gebėjimas įvykdyti iškeltus uždavinius. Vienas didžiausių pliusų – galimybė įsidarbinti baigus praktiką. Ateik čia ir sužinok, ko dar nežinojai!“
Dainius praktiką atliko 2014 m. Šiuo metu jis reisų planuotojas.

Ana:
„Tai tiesiog puiki galimybė įsigilinti į sritį, kuri tave domina. Mano atveju tai buvo logistika. Prie viso to prisidėjo ir didelis bei be galo draugiškas kolektyvas, kuris ne tik leido įgyti naudingos profesinės patirties, bet ir pajusti, ką reiškia dirbti didžiulėje įmonėje! Visi kartu ne tik sprendžiame kasdienius darbinius klausimus, bet ir dalyvaujame įvairiose veiklose, pavyzdžiui, žaidžiame protų mūšius ar dalyvaujame įsimintinuose kalėdiniuose vakarėliuose...“
Ana praktiką atliko 2015 m. Šiuo metu ji tentinių krovinių vadybininkė.