​Tavo kelias – nutiesė kelią į Girteka Logistics

„Tavo kelias“ – tai AIESEC Lietuva organizuojamas renginys, kurio metu susitinka motyvuoti ir perspektyvūs paskutiniųjų kursų studentai bei geriausios Lietuvos įmonės. Renginio tikslas – paskutinių kursų studentams susirasti kokybišką praktikos vietą, o įmonėms atsirinkti perspektyviausius ateities darbuotojus.
 
2015-aisiais „Tavo kelias“ renginyje dalyvavome ir mes – Girteka Logistics. Tai tikrai puiki ir abiem pusėms – darbdaviui ir darbuotojui – naudinga iniciatyva. Kristina prie mūsų kolektyvo prisijungė būtent susipažinusi ir pabendravusi su mumis per šį AIESEC organizuotą renginį.
 


Trejus metus gyvenusi Norvegijoje, Kristina grįžo į Lietuvą su tikslu gyventi visavertį gyvenimą gimtojoje šalyje. Grįžusi į tėvynę mergina nusprendė tęsti nebaigtas Transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete ir susirasti darbą pagal specialybę. Nesitikėjo, kad bus lengva, nes darbdaviai dažniausiai reikalauja darbo patirties, kurios Kristina pagal specialybę neturėjo, todėl buvo nusiteikusi susirasti bent praktiką su perspektyva įsidarbinti – tai ir buvo priežastis, kodėl Kristina susidomėjo įmone Girteka Logistics bei renginiu „Tavo kelias“.
 
Kristina nusprendė dalyvauti renginyje su viltimi susirasti darbą. Pati mergina teigia: „Nusišypsojo sėkmė!“. Vienas iš „Tavo kelias“ renginio etapų yra greitieji interviu, kai studentai bendrauja tiesiogiai su įmonės atstovais, stengiasi užmegzti kontaktą, aptaria aktualius klausimus bei lūkesčius. Greitųjų interviu metu Kristina bendravo su Girteka Logistics personalo skyriaus atstove Renata, kuri ir įžvelgė, kad Kristina yra potenciali darbuotoja. Taigi, nuo 2015 m. lapkričio mėnesio Kristina dirba Transporto vadybininko asistente Girteka Logistics šeimoje.